Vše okolo demolice v Jihlavě a okolí

Demoliční práce Jihlava jsou tu pro vás ve chvíli, kdy jste pevně rozhodnuti zbourat určitou nemovitost, která třeba dlouhodobě chátrá, která trouchniví nebo na jejímž místě chcete postavit dům nový, krásný a moderní. I když zní slovo “demolice” hrozivě, je to běžná věc. Bohužel to není záležitost, kterou provedete hned po tom, co si ji usmyslíte. Musíte získat demoliční výměr k tomu, aby mohla být budova legálně odstraněna. Přes to zkrátka nejede vlak.

Pokud hovoříme o demolici, hovoříme o komplexním zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním. Jak již bylo zmíněno, potřebovat budete demoliční výměr, který následně poslouží i při výmazu objektu z katastru nemovitostí, a projekt k demolici, který zpracuje třeba firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se zaměřuje na demoliční práce. Více informací zjistíte na tel. 603 355 311 nebo info@bourani-demolice.cz

Za kolik bude projekt vypracován?

Takový projekt k demolici však něco stojí. Jeho cena se odvíjí vždy od velikosti nemovitosti, která má být zbourána. U zpracování projektů k demolici standardních domů cena začíná od osmi tisíc korun.

Jak dlouho bude demolice trvat?

Pokud máte všechno, co je třeba mít, možná se ptáte, jak dlouho bude taková demolice domu trvat. Doba trvání demolice se odvíjí od velikosti samotného bouraného objektu. U standardních rodinných domů se doba demolice odhaduje na týden či dva. Samozřejmě během této doby dojde i k odvozu suti a k likvidaci odpadů v Jihlavě.

Kolik bude demolice stát?

Co se týče ceny demolice, to se řeší opět individuálně, a to dle aktuálního ceníku a případného zaměření.

Kolik bude stát odvoz suti?

Nabízí se ještě otázka, kolik bude stát odvoz suti. Přece jenom i toto je zpoplatněno. Cena odvozu suti a likvidaci odpadu v Jihlavě závisí na mnoha faktorech. V potaz se při stanovování ceny bere typ suti, množství suti, také vzdálenost na skládku a samozřejmě ceny skládkovného.